O mnie

„Światło Duszy nie  czyni ślepcem, a jasnowidzącym”               Anna G. Matthews.

O mnie

Sesje ze mną

Mistyczne a jednak takie proste. Spotkanie naprowadzające na własne wiedzenie. Jasnowidzę, współodczuwam i prowadzę, znika potrzeba wróżenia, przyszłość wybierasz sam, a wynika ona z uzdrowionej przeszłości i coraz bardziej świadomego tworzenia rzeczywistości.
Konsultacja ze mną, a tak naprawdę głębokie spotkanie ze sobą. Pomiędzy wymiarami, w bezpiecznej przestrzeni naszych serc, a fizycznie w miejscu, jakie wybierzesz, ponieważ odbywa się online lub telefonicznie. Dostajesz link lub ja dzwonię.
Rozpoznanie energii, poszerzające świadomość. Uwolnienie w niezwykłej prostocie, często latami noszonych traum, nieuświadomionych programów, które rządziły życiem bez pytania. Odpuszczanie wszystkiego, co już nie służy. Uwalnianie z okowów nieświadomości. Otwiera to często własne wewnętrzne wiedzenie.
Taka sesja to poszerzenie i zjednoczenie siebie większe czasem niż tzw. skok kwantowy.
Zapraszam osoby wybierające dostęp do wewnętrznej wiedzy, jedynej prawdziwej, bez doktryn, władzy i hipokryzji,  do wiedzy z głębi siebie, dostępnej poprzez własną Duszę z głębi swojej Jaźni.
Długość trwania spotkania online to 1-1,5 godziny, proszę o zarezerwowanie dwóch godzin czasu tylko dla siebie bez zakłóceń, a w razie problemów technicznych, jeśli zostanie czas, to pójdziesz na spacer lub odpoczniesz. Zastrzegam sobie prawo do przedłużenia sesji, jeśli jest taka potrzeba i energia na to pozwala, bądź dobrze mi się z kimś pracuje, za obopólną zgodą.
Sesja płatna z góry przelewem na mój nr konta:
50 1020 5558 1111 1244 1180 0032 Inteligo w PKO BP.
Kontakt przez  anna@krystalicznymost.pl lub formularz w zakładce „Kontakt”.
Scroll to Top